O nas

Scent sommelierzy

ScentGuru to portal wiedzy eksperckiej o marketingu zapachowym. Znajdziesz tu wszystkie informacje dotyczące aromamarketingu i jego korzyści – zrealizowane projekty, konkretne badania naukowe, ciekawostki. Zapoznasz się z procesem kreowania logo zapachowego i możliwościami zastosowania zapachu podczas wszelkiego rodzaju kampanii reklamowych i eventów. Dowiesz się również na czym polega praca Scent Sommeliera i jak funkcjonuje zmysł węchu.

ScentGuru, to także miejsce, w którym poszerzysz swoją wiedzę na temat zapachów – konkretnych nut zapachowych i ich właściwości, które bywają naprawdę zaskakujące. Poznasz też charakterystykę najnowocześniejszej technologii aromamarketingowej opartej na zimnej dyfuzji, którą wykorzystuje agencja marketingu zapachowego AromaCorp.

Głównym celem stworzenia portalu ScentGuru jest szerzenie  idei marketingu zapachowego i wszystkich tematów z nią związanych.

Scent DNA: Sensual Wood

Jakub Kmieciak

Zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem unikatowych rozwiązań z zakresu Marketingu Sensorycznego. Jeden z pionierów i propagatorów Marketingu Zapachowego. Zarządza zespołem doświadczonych specjalistów. Dzięki skutecznym narzędziom optymalizacji i poszerzania przekazu, pomagamy naszym Partnerom osiągać ich cele.

Scent DNA: Wood Blonde

Maciej Kmieciak

Z pasją i pełnym zaangażowaniem koordynuje projekty marketingu zapachowego w Polsce i za granicą. Zajmuje się również nawiązywaniem współpracy z partnerami dystrybucyjnymi.

Scent DNA: Blue Wood

Jacek Bylicki

Siła charakteru, ukierunkowany na sukces, otwarty na trudne projekty, wymagającego Klienta. Świetnie odnajdujący się w świecie znanych marek.


536 200 183
jacek@aromacorp.pl

Scent DNA: Patchouli

Michał Maziejuk

„Tajemnicą biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni.” To motto, którym kieruje się na co dzień w bezpośrednim kontakcie z Klientem. Specjalizuje się przede wszystkim we współpracy z markami luksusowymi.


508 215 026
michalmaziejuk@aromacorp.pl

Scent DNA: Lime Blossom

Arkadiusz Szacho-Głuchowicz

Jeden z najbardziej doświadczonych scent sommelierów AromaCorp. Zajmuje się nie tylko projektami wdrażania stałych rozwiązań marketingu sensorycznego, ale także wykorzystywaniem zapachu podczas wszelkiego rodzaju akcji eventowych i reklamowych.


505 928 502
arkadiusz@aromacorp.pl

Scent DNA: White Tea Fusion

Marcin Szajdziuk

Podstawą, na której tworzy się profesjonalną usługę, jest zaufanie, doświadczenie oraz zrozumienie problemu. Odpowiednio dobrane rozwiązanie sprawia, że klient czuje się przyjemnie i komfortowo.


884 067 128
marcin@aromacorp.pl

Scent DNA: African Amber

Zuzanna Trafna

Koordynatorka projektów związanych z aromatyzacją eventów i wykorzystaniem marketingu zapachowego podczas wszelkiego rodzaju akcji reklamowych. Zapachom poświęca się nie tylko w życiu zawodowym, ale także naukowym i prywatnym.


zuza@aromacorp.pl

Scent DNA: Lemongrass Ginger

Michał Zych

Dzięki innowacyjnemu podejściu do Klienta odnosi sukcesy wdrażając marketing zapachowy na rynku sieci odzieżowych, biżuteryjnych i telekomunikacyjnych.


511 372 338
michal@aromacorp.pl