• 27 kwietnia 2017

Idealny zapach na ślub

Idealny zapach na ślub

285 285 ScentGuru

Ślub to dla większości osób najważniejszy dzień w życiu.  Nic więc dziwnego, że coraz więcej par przykłada ogromną wagę do detali i tego by, zarówno ceremonię ślubną jak i wesele, uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi i niezapomnianymi.

Agencje ślubne i wedding plannerzy stoją przed coraz większym wyzwaniem, ponieważ w dzisiejszych czasach naprawdę trudno wyróżnić czymś organizowane przyjęcie – dekoracje, kompozycje kwiatowe, prezenty już nie wystarczają. Niezwykle efektownym i zaskakującym dla wielu, rozwiązaniem jest skorzystanie z usług agencji marketingu zapachowego, i wypełnienie sal weselnych pięknym i niepowtarzalnym zapachem. Aromatyzacja ślubna to nowatorski pomysł, który w wyjątkowo skuteczny sposób czyni ten dzień jeszcze bardziej szczególnym.

Metod dopasowania idealnego zapachu do konkretnego przyjęcia może być wiele. W większości przypadków zapach dobierany jest na podstawie dekoracji, motywu przewodniego czy też po prostu lokalizacji. Zdarzają się jednak, bardziej nietypowe przypadki i zaskakujące pomysły. Czasami para chce nawiązać do swojej historii, miejsca poznania i np. decyduje się na zapach morskiej bryzy, ponieważ to właśnie z morzem są silnie związani bądź kompozycję zapachową opartą na owocach egzotycznych, bo poznali się podczas wycieczki zagranicznej. Jednak oczywiście, standardowo wybierane są zapachy typowo kwiatowe, romantyczne, kobiece.

Bardzo często chcąc powracać wspomnieniami do tego szczególnego dnia, pary młode decydują się na zakup urządzeń do aromatyzacji domowej (AirQ100 – AromaCorp) z zapachem, który był rozpylany podczas ich wesela. To świetny pomysł by jeszcze silniej utrwalić w pamięci ten wyjątkowy dzień.

Jacek Bylicki

Autor
Arkadiusz Szacho-Głuchowicz
Scent DNA: Lime Blossom